HAKKIMIZDA

Dizayner Tasarımları Hayat Değiştirir.

DİZAYNER MOBİLYA

Dizayner Mobilya olarak, kuruluşumuzdan bugüne üç kuşaktır, Balıkesir Edremit’te faliyetlerimiz devam etmektedir. Kaliteli hizmeti ve insana saygıyı kendimize düstur edinerek çıktığımız bu yolda büyüyerek ilerliyoruz.
İşlerinde uzman, kalifiye ve teknik kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bizi ayakta tutan en önemli unsurun sizlerden aldığımız teşekkür ve desteklerin olduğunu biliyoruz.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, oluşturduğu , yenilikleri destekleyen, içinde bulunduğu toplum için sürekli üreten bir işletme olmak , her zaman “İLK” lerin ve “EN” lerin listesinde en baş sıralarda olmak , Ayrıca aydaşlarının parçası olmaktan gurur duyduğu ve bölgesinde tercih edilen önder bir işletme olmak , küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve değişime açık bir işletme olmak en baştaki hedeflerimiz arasındadır. Ve şuanda bulunduğu konuma aynı düşünce ile ulaşmıştır.

MİSYONUMUZ

Dizayner Mobilya olarak, kuruluşumuzdan bugüne üç kuşaktır, Balıkesir Edremit’te faliyetlerimiz devam etmektedir. Kaliteli hizmeti ve insana saygıyı kendimize düstur edinerek çıktığımız bu yolda büyüyerek ilerliyoruz. İşlerinde uzman, kalifiye ve teknik kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bizi ayakta tutan en önemli unsurun sizlerden aldığımız teşekkür ve desteklerin olduğunu biliyoruz.